Svěží vítr, nový oheň
2018

Svěží vítr, nový oheň

Jim Cymbala

VÍCE NEŽ MILION PRODANÝCH VÝTISKŮ

Tato oblíbená kniha je určena všem, kdo se snaží žít ve středu Božích záměrů, a ukazuje cestu k nové duchovní vitalitě v církvi i ve vašem životě.

Svěží vítr, svěží oheň je klasickou povinnou četbou pro čtenáře, kteří v dnešní církvi hledají naději a proměnu, a ukazuje, co Duch svatý dokáže, když se věřící začnou vážně věnovat modlitbě a evangeliu. Jak tato podmanivá kniha odhaluje, Bůh se pohybuje způsobem, který mění život - volá nás zpět z duchovních slepých uliček, apatie a vlažného náboženství - když odložíme své vlastní plány, vezmeme ho za slovo a nasloucháme jeho hlasu.

Pastor Jim Cymbala to ví z vlastní zkušenosti. Na počátku 70. let minulého století byl jeho vlastní sbor Brooklyn Tabernacle dvacetičlenným sborem, který se potýkal s problémy. Pak se začali modlit, Bůh se začal hýbat a stovky životů zocelených ulicí byly proměněny Kristovou láskou. Dnes jich je téměř deset tisíc.

V tomto jubilejním dvacátém vydání Cymbala aktualizuje klasické příběhy, včetně příběhu své vlastní dcery Chrissy Cymbala Toledo. Hovoří o tom, jak se církev rozrůstala a jak Bůh pomohl církvi přestěhovat se z místa na Flatbush Avenue do většího objektu, který si rostoucí církev nemohla "dovolit", jak Bůh nadále dramaticky přetváří životní příběhy mnoha lidí, kteří se setkávají s Kristem a mocí evangelia. Toto poselství naděje a proměny pokračuje.

Photo by Marek Piwnicki on Unsplash

Doporučené knihy

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje