Jak to všechno vzniklo?

Vytváříme knihovnu zdrojů pro vedoucí dorostu a mládeže v České republice. Kdo jsme, proč to děláme a komu má tento projekt sloužit?

Proč?

Už sis někdy řekl, že na výzvy, se kterými se potýkáš ve službě, už musel někdo narazit? Příběh každého je jedinečný, ale i přesto je spousta témat, která řeší i ostatní. Vytváříme proto prostor, kde mohou mládeže sdílet materiály, které jim pomáhají vést mladé lidi za Ježíšem.

Kdo stojí za projektem?

Nápad se vynořil v hlavách vedoucích odborů mládeže církve apoštolské, bratrské a slezské církve evangelické augsburského vyznání. V roce 2020 se daly dohromady s Křesťanskou akademii mladých, aby společně vytvořily knihovnu, ze které budou moci čerpat všichni vedoucí ve službě.

Pro koho jsou zdroje určeny?

Ať už vedeš celou mládež, dorost, skupinku nebo jsi součástí týmu, tady najdeš zdroje, co ti pomohou posunout tebe i tvou službu dál.

Jaké materiály tady najdeš?

Nástroje pro práci s mládeži, zdroje pro růst a povzbuzení vedoucích, pro budování týmu i zdravé misijní komunity mladých lidí. Můžeš tady zkrátka čerpat z ověřených zdrojů, které ti budou praktickou pomocí ve službě. Navíc si můžeš vybrat, jestli ti víc sedí videa, články, knihy nebo podcasty. Máme všecko.

Spoj se s námi

Máš nápad, jak tento projekt rozvíjet? Chtěl bys rozjet něco podobného? Ozvi se nám. Rádi se s tebou pobavíme o dalších možnostech.

Většina z lidí, kteří se na tomto projektu podílejí, jsou dobrovolníci. Než se k tvé zprávě dostaneme, může to chvíli trvat. Díky za tvoji trpělivost.

Projekt podpořil Strategický nadační fond

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje