Učednictvím k církevnímu růstu
2019

Učednictvím k církevnímu růstu

Colin Marshall & Tony Payne

"Představte si to! Učedníci, kteří činí další učedníky. Tak očividná a jednoduchá myšlenka, a přesto je tolik potřeba, abychom ji pochopili právě my v naší malé české církvi. Naše představa církve se totiž často omezuje na pouhou akci, kterou v neděli navštěvujeme. Tahle knížka však může posloužit jako skvělý pomocník každému, kdo by chtěl být něčím víc než pouhým “nedělním křesťanem” a touží církev skutečně budovat."

Vašek Andrš

Kazatel sboru Církve bratrské Kostel jinak v Šumperku

"Už léta se snažím v životě i ve sboru realizovat přesně to, co zde Colin a Tony líčí. Podle této knihy mají být křesťané učedníky, kteří vychovávají další učedníky, a kazatelé mají fungovat jako trenéři. Skvělé! Je to ta nejlepší kniha o podstatě služby v církvi, jakou jsem kdy četl."

Mark Dever

Vedoucí pastor sboru Capitol Hill Baptist Church ve Washingtonu, DC, USA

"Díky této knize jsem získal partnery, s nimiž mohu v podřízenosti Boží autoritě i autoritě Písma probírat způsob organizace našeho sboru a jeho služby. Když si kladu otázky jako: „Proč děláme to, co děláme? Je jádrem naší služby skutečně evangelium? Nepřerůstá administrativa skutečnou službu?“, je pro mě užitečná, moudrá a biblicky věrná knížka Colina Marshalla a Tonyho Paynea hlubokým povzbuzením a vede mě k pokoře. Mohu ji jen doporučit."

Ligon Duncan

Starší kazatel sboru First Presbyterian Church v Jacksonu v Mississippi, USA

"Učednictvím k církevnímu růstu vychází ze služby, která se vyznačuje hlubokým odhodláním znovu odhalit zapomenuté biblické pravdy a zasadit se o věc evangelia. Tato kniha je plná nedocenitelné moudrosti. Radím vám, mějte těchto publikací stále po ruce pořádnou hromadu a dobře je využijte."

Albert Mohler,Jr.

Prezident Southern Baptist Theological Seminary v Louisville, Kentucky, USA

  • Vazba: Měkká
  • Rozměry: A5
  • Počet stran: 184

Doporučené knihy

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje