První 2 roky ve službě mládeži
2018

První 2 roky ve službě mládeži

Doug Fields

Osobní a praktická příručka pro správné nastartování služby mládeži.

Doug Fields je řečníkem a vůdcem již více než 30 let. Je absolventem Vanguardské univerzity a získal svůj MDiv z Fullerova teologického semináře.

Doug sloužil na South Coast Community Church v Newport Beach 11 let, než se přestěhoval jako mladý a vyučující pastor u Saddleback církve ...Lake Forest, CA..., kde byl ve službě mládeže 19 roků.

Od roku 2011 je Doug výkonným ředitelem Centra pro mládež a rodinu společnosti HomeWord na pacifické univerzitě Azusa. Vedle své práce s mládeží také píše a mluví o manželství, rodině a rodičovství.

Je autorem a spoluautorem více než 60 knih, mezi něž patří: Mluvíme s teenagery, První dva roky ve službě mládeže, Refuel, 7 způsobů, jak být její hrdina, atd. také oceněné Službou mládeže, zaměřené na cíle, které je v 20 a více jazycích a používá se jako učebnice po celém světě.

Recenze

"Když jsem na začátku svojí služby mládeži četl tuto knihu, velmi mi pomohla. Její název možná trochu mate, protože rady v ní zdaleka přesahují potřeby vedoucího mládeže během prvních dvou let jeho působení. Když ji jednou za čas otevřu, učím se z ní doteď." – Michal Apetauer

"Autor hodně čtivou formou popisuje důležité oblasti související se službou mládeži (frustrace, péče o mladé, svůj duchovní stav...), přidává hodně praktických příkladů. Na konci každé kapitoly jsou otázky k zamyšlení i diskuzi - pokud čtete společně v týmu/s někým." (čtenář)

Doporučené knihy

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje