Nedopečeno
podcast

Nedopečeno

Povídáme si s vedoucími v církvích, otevřeně a upřímně. Víme, že jsme všichni v procesu, jsme nedopečení, neustále zrajeme, neustále se učíme a chceme se učit od sebe navzájem, svými životy, zkušenostmi, pády.

Odkazy

Povídáme si s vedoucími v církvích, otevřeně a upřímně. Víme, že jsme všichni v procesu, jsme nedopečení, neustále zrajeme, neustále se učíme a chceme se učit od sebe navzájem, svými životy, zkušenostmi, pády. Témata, která v podcastu otvíráme, jsou srdcovky samotných vedoucích a často podtrhují to, čím se sami hodně zabývají a co je pro ně důležité.Podcast Nedopečeno je pod záštitou Křesťanské akademie mladých.

Zapojte se do skupiny podcastu na Facebooku a pronikněte hlouběji. Je diskuzní skupina pro posluchače podcastu Nedopečeno a ty, kterým záleží na mladé generaci a rozvoji mladých vedoucích v církvi. Občasné informace o kvalitních trénincích a materiálech.

Podcast i FB skupina je pořádána Křesťanskou akademií mladých z.s. | www.kam.cz |

Další podcasty

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje