Video

Gospel-Centered Youth Ministry Training

Pokud jde o vedení mladistvých, většina mládežnických pastorů se cítí přeplněných, znechucených a vyhořelých. Víme… byli jsme tam taky. Může to připomínat uvíznutí na opuštěném ostrově. Proto Rooted Ministry nabízí teologicky bohaté, snadno sledovatelné školení a učební plány společně s komunitou, která poskytuje mládežnickým pastorům podporu, kterou potřebují, aby mohli investovat do další generace věřících a pomoci jim vybudovat víru v Ježíše, která trvá.

Přihlaste se k odběru našeho kanálu pro zodpovězení všech vašich otázek ohledně mládežnické služby, tipy od odborníků na mládežnickou službu, jak začít nebo rozšířit mládežnickou službu zaměřenou na evangelium, a jak komunikovat s rodiči teenagerů.

Ať už jste novým mládežnickým pastorem, dobrovolníkem nebo dlouholetým ředitelem mládežnické služby, doufáme, že najdete povzbuzení v evangeliu a užitečné zdroje, jak pracujete jako mentoři pro mladé lidi, kterým sloužíte!

Nezapomeňte dát Like, napsat Komentář a Přihlásit se k odběru!

Jak můžete nejlépe využít tento zdroj?

  1. Požádejte Ducha Svatého, aby vám dal moudrost a vhled, co z tohoto zdroje použít a jak. Pak to proveďte.
  2. Sdílejte tento zdroj s ostatními, o kterých si myslíte, že je toto povzbudí a vybaví.
  3. Podívejte se na tento zdroj s někým (partnerem, přáteli, týmem, studenty, pastorem) a diskutujte o tom.
  4. Použijte tento zdroj k přípravě jednoho nebo více zamyšlení, kázání, seminářů, workshopů nebo lekce pro skupinku vaší mládeže nebo církve.

Sledujte na
kanál YouTube

Doporučená videa

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje