Video

LUMO — Jako “The Chosen", ale verš po verši

LUMO (YouTube | Internetová stránka) je vizuální překlad čtyř evangelií, který nově definuje standard vizuálních biblických médií a jehož cílem je novým způsobem přiblížit lidem Písmo svaté. LUMO vychází z každého z novozákonních evangelií v nezkrácené a neupravené podobě a nabízí čtyři celovečerní filmy s úchvatnými vizuálními efekty, které vykreslují autentický portrét Kristova života. Tyto úžasně inovativní filmy, které jsou v současné době k dispozici v desítkách jazyků, lze snadno adaptovat pro celosvětové publikum.

Filmy LUMO jsou navrženy tak, aby je mohly využívat církve, duchovní služby i jednotlivci k vytváření poutavých programů pro zapojení do Písma, které oživují evangelia. Nekomerční využití filmů je bezplatné. Kontaktujte tým LUMO a poraďte se o možnostech služby.

Sledovat LUMO

Facebook | Twitter | Youtube | Instagram

Jak můžete nejlépe využít tento zdroj?

  1. Požádejte Ducha Svatého, aby vám dal moudrost a vhled, co z tohoto zdroje použít nebo aplikovat a jak. Pak to proveďte.
  2. Sdílejte tento zdroj s ostatními, o kterých si myslíte, že je toto povzbudí a vybaví.
  3. Podívejte se na tento zdroj s někým (partnerem, přáteli, týmem, studenty, pastorem) a diskutujte o tom.
  4. Použijte tento zdroj k přípravě jednoho nebo více zamyšlení, kázání, seminářů, workshopů nebo lekce pro skupinku vaší mládeže nebo církve.
Sledujte na
Kanál YouTube

Doporučená videa

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje