Cesta — Učednictví Jeden na Jednoho

Právě se vám dostal do ruky nástroj k přípravě vašich vyvolených učedníků do služby. Tento nástroj není nikdy zaručeně cílem vaší služby. Je ale důležitý, protože vám může posloužit jako pomůcka pro dosažení onoho cíle. A co je cílem vaší služby? Učednictví - vztah mezi vámi a vaším učedníkem, jehož výsledkem je duchovní růst a proměněný život.

Většina nástrojů, které v životě používáme, má svůj návod k použití. Ovšem problém s návody je ten, že jsou příliš rozsáhlé. Zahrnují nás kvanty informací, díky kterým je šance na to, že si z nich něco zapamatujeme, velmi nízká.

Na stránkách smallcircle.com jsou k dispozici často kladené otázky (FAQs), které si můžete projít snadno podle témat, která vás zajímají. Namísto tlustého manuálu se snažíme rozvrstvit trénink do jednotlivých kapitol tak, abyste se mohli připravovat průběžně ze setkání na setkání. Před každou kapitolou najdete stránku s názvem Průvodcův průvodce.

Nahlížejte na sekci Průvodcův průvodce jako na svého kouče. Najdete v ní přehled kapitoly, napoví vám, na co si dát pozor, nasměruje vás na konkrétní věci, za které se můžete modlit atd. Váš učedník má v knize obdobnou stránku nazvanou Učedníkův průvodce.

Detailní popis jednotlivých částí sekcí Průvodcův průvodce a Učedníkův průvodce najdete na následující stránce.Navíc zde najdete ukázku nástroje Index, který vám pomůže sledovat, jak s vaším učedníkem postupujete skrze materiál Cesta (Index v angličtině je ke stažení na stránkách smallcircle.com).

Víš o dalších zdrojích pro službu?

Máš know-how vedení mládeže, které funguje? Znáš materiály, které stojí za to? Sdílej je s námi.
Všechny zdroje, které tady najdeš jsou přidány na doporučení dalších vedoucích. Tak se poděl o ty své a pomoz ostatním mládežím v jejich rozvoji.

Přidat zdroje